Чіп зняття обмеження швидкості до моторів Bosch Gen 4 Smart System

Чіп зняття обмеження швидкості Bosch Gen 4 Smart System Чіп зняття обмеження швидкості Bosch Gen 4 Smart System Підключений чіп Bosch Gen 4 Smart System

Ціна: 1800 грн.

  • Сумісний з моторами Bosch Gen 2, Gen 3, Gen 4, Smart System: Performance Line (CX), Active Line (Plus), Cargo Line.
  • Не сумісний з моторами Bosch Gen 4 Smart System з магнітом на ніпелі або гальмами з ABS.

Зверніть увагу! Дана модель чіпа не має оригінальних роз'ємів Bosch, підключається у розрив датчика швидкості.

Чіп має кнопку керування, яка дозволяє змінювати ліміт швидкості від 35 до 70 км/г, з кроком 5 км/г. Потрібно розуміти, що встановлений ліміт швидкості не гарантує досягнення цієї швидкості в реальності, а лише те, що мотор буде допомагати до обраного значення ліміту швидкості.

Чіп копіює значення швидкості до 20 км/г, далі плавно викривляє. Тобто на рідному дисплеї правильне значення швидкості буде відображатися до 20 км/г.

За допомогою магніту (згідно інструкції), який розташований на спиці або роторі заднього колеса, можливо деактивувати чіп та повернути заводське обмеження.

На моторах Bosch Gen 3 та Gen 4, щоб уникнути блокування мотора з появою помилки "Error 504", необхідно зберігати реальне значення показників одометра у пам'яті мотора. Аналогічно до моделі SpeedBox 3.0, даний чіп має функцію таймера, яка збільшує значення одометра до реального, під час зупинок. Вам лише треба не вимикати живлення велосипеда після зупинки, поки працює таймер. Якщо зупинка короткочасна, наприклад на світлофорі, то продовження руху автоматично зупинить таймер.

На моторах Bosch Gen 4 Smart System для зменьшення ризику появи помилки "Fehler 524001", додатково до функції таймера, рекомендований постійний ліміт швидкості 35 км/г!

Замовити