Підключення чіпів зняття обмеження швидкості до моторів Bosch, Shimano, Brose

На відміну від популярних моделей чіпів SpeedBox, BikeSpeed, або інших європейських брендів, представлені на нашому сайті чіпи до моторів Bosch Gen 4 Smart System та Brose, не мають оригінальних конекторів. Наприклад, оригінальний конектор датчика швидкості Bosch Smart System коштує 23 євро. І це лише штекер, додатково звісно потрібно гніздо, якого взагалі не має у продажу. Гнізда друкують на 3d принтері, як правило у значно спрощеному вигляді ніж оригінал. Враховуюче це, ми можемо з упевненістю сказати, що розрізаний та запаяний контакт набагато надійніший за додатковий роз'єм, котрий у певних умовах може почати пропускати вологу всередину. Але це, звісно додає трохи роботи з монтажу. У загальному випадку, схема підключення виглядає наступним чином:

Схема підключення чіпа зняття обмеження швидкості

Якщо для Вас така задача викликає складноші, то обов'язково порадимо Вам перевірену веломайстерню, ну або вже самі за місцем проживання шукайте. Це не є надскладна задача, змонтувати чотири дроти для більшості веломеханіків. Наразі, усі наши чіпи що не мають роз'ємів, обладнані зажимами для дротів:

Зажими для дротів

Після того, як знайшли та перекусили дріт датчика швидкості (згідно інструкції до Вашого мотора), потрібно зняти ізоляцію на кінцях дротів, скрутити мідні жили між собою, попередньо залудити, вставити у зажим та обов'язково якісно запаяти весь зажим, використовуючи відповідний флюс. Надягаємо термоусадочку трубку, яку потім необхідно нагріти. Для того щоб якісно нагріти термоусадку без будівельного фену, використовуємо запальничку у режимі "клац-клац", тобто ні в якому разі не тримати на постійному вогні довше секунди. Це є загальні особливості монтажу, більш детально дивіться на сторінці конкретного чіпа до Вашої моделі мотора.