Bluetooth чіп зняття обмеження швидкості до моторів Bosch, Shimano, Brose

Bluetooth чіп зняття обмеження швидкості Bluetooth чіп зняття обмеження швидкості в моторі Shimano Bluetooth чіп зняття обмеження швидкості в моторі Bosch

Ціна: 2300 грн.

  • Сумісний з моторами Bosch Gen 4, Gen 3, Gen 2: Performance Line (CX), Active Line (Plus), Cargo Line. З моторами Shimano DU-E5000, DU-E6000, DU-E6100, DU-E7000, DU-E8000, DU-EP8 (RS). З моторами Brose Specialized, Brose S, Brose S-Mag, Brose T.
  • Не сумісний з моторами Bosch Gen 4 Smart System 2022-2023 р. випуску, та з моторами Fazua Specialized SL.

Мобільний додаток*
Інструкція з підключення до Bosch
Інструкція з підключення до Brose
Інструкція з підключення до Shimano**
*Додаток побудований за технологією progressive web apps. Для його роботи потрібно використовувати відповідний браузер: Chrome на Android, або Bluefy на iOS.
**На моторах Shimano, для підключення чіпа з bluetooth має бути активований вихід живлення фари або присутній вільний E-tube порт.

Зверніть увагу! Дана модель чіпа не має оригінальних роз'ємів, монтується у розрив датчика швидкості, а також додатково потребує живлення від дисплея або модуля керування.

Чіп копіює значення швидкості до 20 км/г, далі плавно викривляє. Тобто на рідному дисплеї правильне значення швидкості буде відображатися до 20 км/г.

Керування налаштуваннями чіпа з телефона через Bluetooth:
  • вибір ліміту швидкості: 35/40/45/50, або умовний безліміт 99 км/г
  • вимикання з поверненням заводського обмеження
  • блокування мотора
  • відображення реальної швидкості, показників одометра, дистанції та максимальної швидкості у мобільному додатку

На моторах Bosch Gen 4, щоб уникнути блокування мотора з помилкою "Error 504", необхідно зберігати реальне значення пробігу у пам'яті мотора. Аналогічно моделі SpeedBox 3.0, дана модель має функцію таймера, який збільшує значення одометра до реального, під час зупинок. Вам лише треба не вимикати живлення велосипеда після зупинки, поки працює таймер. Якщо зупинка короткочасна, наприклад на світлофорі, то продовження руху автоматично зупинить таймер. Функція активується та деактивується у мобільному додатку.

Замовити